Заспивай и не ме мисли. Защото затвориш ли очи, светът спира да съществува. Аз също потъвам в мрака и там си стоим с предметите от стаята, с персонала от нощните клубове и с всичките пияници от околните поне пет пресечки. Колко шумна и весела е тази компания! Нищо, че всеки от
Прости истории. Кратки изречения. Доста несвързани финали. Така пише съседът отдолу. Не го разбирам, но пък той нас всички ни знае. От седем часа сутринта прилепил око на шпионката. Понякога там на вратата даже заспива. Чува се ,,туп“ изотзад. Аз затова и не излизам много от в
